|
|
2025 WEEK 22 en 23
2025 WEEK 22 en 23
WEEK 22 en 23
Zondag 1 juni.
9.30 uur: prop. A. van Eckeveld Woerden - Preken op beroep.
18.30 uur: ds. M. van de Ruitenbeek Uddel.
Zingen voor de dienst: vm. ps. 96 vers 1 en 2. nm. ps. 96 vers 5
Kinderoppas: Amanda Kemkes en Lotte Maaijen.
Collecten: De eerste collecte is voor de diaconie. De tweede collecte is voor de kerk. De derde is de maandelijkse extra collecte eveneens voor de kerk.
Zondag 8 juni. 1e pinksterdag
9.30 uur: ds. J. de Jong Nijkerk.
18.30 uur: ds. B. Visser Woerden.
Zingen voor de dienst: vm. Heer, ik hoor van rijke zegen, WK 194 : 1-3. Geest van hierboven. WK 192 : 1-2. Eens zal op de grote morgen, WK 214 : 1-2-3.
Na de morgendienst: Ga nu heen in vrede, WK 357 : 1-2-3. nm. ps 68 vers 9.
Kinderoppas: Carolien Lam en Amber Sterk.
Collecten: De eerste collecte is de Pinkster zendingscollecte voor de G.Z.B. De tweede collecte is voor de kerk.
Bij de diensten: In de ochtenddienst spreekt Jezus zijn discipelen en ons aan met “lieve kinderen”. Hij komt niet met verwijt wanneer wij de logica van de wereld volgen. Hij vraagt ons in Zijn dienst te komen. Alles heeft Hij al voorbereid. Daar waar Zijn evangelie verkondigt wordt zullen de netten vol zijn. Eenmaal in Zijn net zullen de heiligen niet meer verloren gaan. Vervuld van Zijn liefde zullen we een extra scherp oog hebben om Jezus te herkennen. In de avonddienst hoorden we dat Jezus vragen stelt aan Petrus. In het Heilig Avondmaal belijden we dat we Jezus nodig hebben. Jezus stelt Petrus 3x de vraag “Hebt gij mij waarlijk lief”. Petrus beseft dat hij deerlijk tekort geschoten is, maar weet ook dat hij verbonden is met Jezus. Dat besef maakt dat hij niet meer vanuit de hoogte, maar vanuit de diepte de volheid van het evangelie mag uitdragen. Heb ik Hem waarlijk lief?
Ziekte en zorg: We leven mee met dhr. Coen Hoiting ('t Werfje 42, 4122 GT). Dinsdag mocht hij thuiskomen uit het ziekenhuis, donderdag moest hij weer opgenomen worden. We wensen Coen heel veel sterkte en de nabijheid van God toe en dat er genezing mag gaan plaatsvinden. Dhr. Rijk van Zuilen (Santcamp 10, 4122 GV) is vanwege een val met de fiets opgenomen in het ziekenhuis te Heerle. Wat een tegenslag weer en dan zo ver van huis in het ziekenhuis. We wensen Rijk Gods onmisbare nabijheid toe en dat het herstel voorspoedig mag zijn.
Jarig: Donderdag 5 juni hoopt mevr. Nel van Meeteren - de Vor (Kerkweg 16, 4122 GC) jarig te zijn. Opnieuw een jaar aan het leven toegevoegd, wat een zegen. Een leven met diepe dalen, maar ook met hoogte punten, weet dat God in alles u nabij is. De mooie leeftijd van 85 jaar hoopt u te bereiken. Een gezegende dag toegewenst.
Ouderenmiddag: Het einde van het seizoen is weer in zicht. We sluiten af met een gezellig uitje op D.V. 24 juni. We gaan naar Leerdam voor een gezellige ‘Lunchcruise op de Linge’. Het programma begint om 9.30 uur in het K.C., waar we rond 14.00 uur weer terug zijn. U kunt zich opgeven vóór 2 juni bij Wil Bronkhorst of Marieke Kemkes. Voor verdere info zie de uitnodiging.
Zaaierberichten: Berichten voor de Zaaier kunnen aangeleverd worden tot uiterlijk maandagavond 20.00 uur naar: Zaaier@hervormdzijderveld.nl
Beroepingswerk: Opnieuw zijn we voornemens om een voorganger te beroepen. Ditmaal komt Prop. A. van Eckeveld preken op beroep. Dit zal plaats vinden in de morgendienst van zondag 1 Juni. Zoals we gewend zijn willen we na de dienst kennismaken met Fam. van Eckeveld in het K.C. Prop. van Eckeveld zal met zijn vrouw en 3 van hun dochters aanwezig zijn. We hopen dat u weer aanwezig zult zijn om zo nader kennis te maken. Dinsdag 3 Juni zal de stemmingsvergadering zijn in het K.C. om 19.30 uur. Wilt u weer bidden om een zegenrijke dienst, een fijne ontmoeting en dat voor Prop. van Eckeveld de weg naar Zijderveld mag leiden.
Kerkradio: Dinsdagavond 10 juni om 19.30 uur is er weer een kerkradio-uitzending. U kunt dan naar een meditatie luisteren die verzorgd zal worden door ouderling Jaco Meerkerk. Een gezegend half uur toegewenst.
Kerkenraad: Donderdag 12 juni komt de kerkenraad weer bij elkaar. We bidden de kerkenraad veel wijsheid toe in alles wat in de wijngaard gedaan moet worden.
Voedselbank: 14 juni kunt u weer hulpgoederen in leveren voor de voedselbank. Begint u vast weer een en ander te sparen?
Nacht van Gebed: Safe the date... Op vrijdag 20 juni is er de Nacht van Gebed voor de vervolgde Christenen. Aanvang 20.00-24.00 uur in het HC te Everdingen. Uitgebreide informatie volgt. Contactpersoon: Janneke den Hertog 06-46096131
Verantwoording: Bij het bezorgen van Lichtspoor is door mevr. Bronkhorst en mevr. van Meeteren allebei €10,- ontvangen. Tijdens bezoek heeft mevr. N. Sterk een gift ontvangen van €10,00 en mevr. T. de Gans €5,00 voor de ouderenmiddagen. Voor elke gift hartelijk dank.
Het verjaardagsfonds heeft over de maanden maart en april 2025 het totaalbedrag van
€ 327,50 opgebracht. Bedragen via de bank zijn hierbij inbegrepen. Specificatie: 2x € 2,00; 5x € 5,00; 1x € 7,50; 11x € 10,00; 1x € 15,00; 1x € 16,00; 5x € 20,00 en 1x € 50,00.
Hartelijk dank. De kerkrentmeesters
Agenda in het kort:
Dinsdag 10 juni Kerkradio
Donderdag 12 juni Kerkenraad
Voor alle data geldt: Zo de Heere wil en wij leven.
Ten slotte: Een hartelijke groet namens uw, jouw kerkenraad.
| terug
|
|
|
|
|
|